درباره ورنا

بعد از مدتی بررسی و تحقیق درباره‌ی بازارهای ارز دیجیتال و آشنا شدن با مشکلات و موانع موجود، تصمیم گرفتیم تیمی تشکیل دهیم که پاسخگوی نیازهای این حوزه باشد. تیمی که بتواند یک ایده را اجرایی کند و به مرحله‌ی بهره‌برداری برساند.به همین منظور، ۲۰ نفر برنامه‌نویس حوزه‌ی بلاک‌چین را در ورنا کنار هم جمع کرده‌ایم تا بتوانیم با همکاری هم، تحولی در حوزه‌ی طراحی صرافی ارز دیجیتال و پیاده‌سازی سایر نرم‌افزارهای این حوزه رقم بزنیم. ابتدا با کسب تجربه از چند پروژه‌ی کوچک شروع کردیم و اکنون با پروژه‌های بزرگتر دولتی و غیردولتی سابقه‌ی طولانی در توسعه و پیاده‌سازی برنامه‌های بلاک‌چین برای ورنا رقم زده‌ایم.

1_wire_30_09_2021_2_11 [Converted]

ما چه می‌کنیم؟

ورنا با هدف تبدیل شدن به مرجعی برای تولید راهکار و نرم‌افزارهای بلاک‌چین مشغول فعالیت است. ما با اتکا به دانش تخصصی و فنی برنامه‌نویسان ‌ورنا، می‌توانیم برای هر نیازی یک راهکار مبتنی بر بلاک‌چین پیدا کنیم. در مرحله‌ی بعدی، دست به اجرا و توسعه‌ی راهکار می‌زنیم و پس از تست و اطمینان از عملکرد صحیح آن به مشتری تحویل می‌دهیم. تیم کارشناسان ما همواره پاسخگوی سوالات خواهند بود و پشتیبانی کاملی از محصولات صورت خواهد گرفت. به علاوه، محصولات آماده‌ی استفاده‌ای نیز طراحی کرده‌ایم که متناسب با نیازهای اغلب مشتریان است و می‌توانید از آنها استفاده کنید.

 

ماموریتورنا

علت وجودی ما هر چه آسان‌تر شدن ایجاد راهکارهای مبتنی بر بلاک‌چین است و با تربیت متخصصین برنامه‌نویسی، قصد تشکیل یک جامعه‌ی حرفه‌ای را داریم.