پزشکی و سلامت و بلاک‌چین

برای داشتن پایگاهی از داده‌ها و اطلاعات بیماران می‌توان از تکنولوژی بلاک‌چین بهره برد. با استفاده از این فناوری، حریم شخصی بیماران حفظ می‌شود و امکان درز اطلاعات و سرقت و هک شدن آن تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. بیمارستان‌ها، مراکز تصویربرداری، آزمایشکاه‌ها و هر سیستم خدمت رسان در حوزه‌ی پزشکی و سلامت می‌تواند با استفاده از راهکارهای مبتنی بر بلاک‌چین تجربه‌ای نوین در خدمت‌دهی را ایجاد کند. برنامه‌نویسان حرفه‌ای تیم ورنا می‌توانند مجری تمام پروژه‌های شما در حوزه‌ی پزشکی و درمان و سلامت باشند

پزشکی و سلامت و بلاک‌چین

برای داشتن پایگاهی از داده‌ها و اطلاعات بیماران می‌توان از تکنولوژی بلاک‌چین بهره برد. با استفاده از این فناوری، حریم شخصی بیماران حفظ می‌شود و امکان درز اطلاعات و سرقت و هک شدن آن تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. بیمارستان‌ها، مراکز تصویربرداری، آزمایشکاه‌ها و هر سیستم خدمت رسان در حوزه‌ی پزشکی و سلامت می‌تواند با استفاده از راهکارهای مبتنی بر بلاک‌چین تجربه‌ای نوین در خدمت‌دهی را ایجاد کند. برنامه‌نویسان حرفه‌ای تیم ورنا می‌توانند مجری تمام پروژه‌های شما در حوزه‌ی پزشکی و درمان و سلامت باشند.

خدمات ورنا برای صنعت پزشکی و سلامت

نمونه‌ای از راهکارها

پایگاه داده‌ی سلامت

امنیت اطلاعات پزشکی

یکپارچگی اطلاعات بیمار

چطور از خدمات ورنا برای صنایع سلامت و درمان استفاده کنیم؟

برنامه‌نویسان تیم ورنا می‌توانند نیاز شما را شناسایی و بر اساس آن راهکاری مناسب ارائه کنند. ممکن است قصد داشته باشید برای مراجعین خود، بستری برای وارد کردن اطلاعات پزشکی با بالاترین میزان حفاظت اطلاعات ایجاد کنید. یا بخواهید تصویرهای پزشکی و درمانی بیماران را دسته‌بندی و نگه‌داری کنید و در سیستمی مناسب با سایر مراکز پزشکی به اشتراک بگذارید. بلاک‌چین امکان توسعه‌ی هر پروژه‌ای را به شما می‌دهد. تنها باید با متخصصین ورنا در این زمینه مشورت کنید.

s2hutterstock_1396732853 [Converted]

فرم درخواست پزشکی و سلامت و بلاک‌چین

کارشناسان ما به زودی با شما تماس می‌گیرند. از اینکه ورنا را انتخاب کرده‌اید، سپاسگزاریم.