بازی‌های کامپیوتری و بلاک‌چین

شاید دوست داشته باشید یک بازی کامپیوتری داشته باشید که تمامی دستاوردها و جوایز را به صورت توکن به بازیکنان پرداخت کند؟ اگر اطمینان دارید که چنین سبکی از بازی‌های ویدیویی با اقبال روبرو می‌شود، با برنامه‌نویسان تیم ورنا ارتباط برقرار کنید تا بخش مبتنی بر بلاک چین بازی‌ کامپیوتری را برای شما انجام دهند. اگر تمام جوایز و دستاوردها به صورت رمزارز به بازیکن تعلق گیرد، می‌تواند به مبادله‌ی دارایی‌های خود با بقیه بازی‌ها هم بپردازد. یک اقتصاد درون بازی‌های ویدیویی که هر بازیکنی را وسوسه می‌کند.

صنایع دارویی و بلاک‌چین

تکنولوژی بلاک چین با ایجاد یک بستر ایمن می‌تواند کاربردهای زیادی برای صنایع دارویی به همراه داشته باشد. ایجاد یک زنجیره‌ی تامین دارویی مطمئن و غیر قابل کلاهبرداری نخستین کاری است که می‌توان با استفاده از رمز ارزها صورت داد. متخصصین تیم ورنا می‌توانند برای شما که مشغول فعالیت در صنعت دارو هستید، زیرساخت مطمئنی برای پروژه‌های تامین دارو ایجاد کنند. ما با بهره‌گیری از تجربیات مختلف، به شما راهکارهای کاربردی با بالاترین استانداردهای طراحی را ارائه می‌دهیم

خدمات ورنا برای بازی کامپیوتری

نمونه‌ای از راهکارها

تبدیل جوایز و دستاوردها به توکن

قابلیت مبادله‌ی دارایی‌ها بین بازی‌های مختلف

پرداخت‌های ایمن

چطور از خدمات ورنا برای بازی ویدیویی استفاده کنیم؟

تیم ورنا را برنامه‌نویسانی می‌سازند که تخصص اصلی آنها بلاک‌چین است. اگر می‌خواهید از یکی از کاربردهای موجود بلاک چین در بازی‌های کامپیوتری بهره‌مند شوید، باید با کارشناسان ورنا تماس بگیرید و نیاز خود را مطرح کنید. تغییرات زیرساختی ساده یا امکان مبادلات پیشرفته، به هر یک نیاز داشته باشید، راهکاری مبتنی بر بلاک‌چین به شما پیشنهاد می‌شود که می‌توانید برای اجرا و پیاده‌سازی آن هم روی تیم ورنا حساب کنید.

The,Metaverse,Concept,Of,Future,Meta-technology,Engineers.,3d,Rendering,Illustration

فرم درخواست صنایع دارویی و بلاک‌چین

کارشناسان ما به زودی با شما تماس می‌گیرند. از اینکه ورنا را انتخاب کرده‌اید، سپاسگزاریم.